Producenci
Opcje przeglądania

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz częściej wybieramy nowoczesne rozwiązania, przejściówki do żarówek oraz adaptery do gniazdek stają się niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Adaptery do żarówek są łatwe w instalacji i pozwalają na elastyczność w doborze oświetlenia – bez względu na rodzaj gwintu. Przejściówka do gniazdka może być natomiast wykorzystywana na przykład do podłączenia sprzętów z innych krajów. W naszej hurtowni elektrycznej oferujemy szeroki wybór rodzajów i rozmiarów przejściówek do żarówek oraz adapterów do gniazdek Znajdzie się u nas na przykład przejściówka z: GU10 na E27, GU10 na E14, adapter do żarówek LED lub przejściówka z angielskiego gniazdka na polskie. 

Przejściówki do żarówek i adaptery do gniazdek

Do czego służą przejściówki do żarówek?

Przejściówki do żarówek pozwalają na dopasowanie żarówki do gniazda w oprawie oświetleniowej. Dzięki nim można uniknąć konieczności wymiany całej oprawy, jedynie dlatego, że żarówka ma inny gwint. Dostępne są one w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego ważne jest dobranie odpowiedniej przejściówki do posiadanej oprawy i żarówki.

Przejściówka z gniazda angielskiego na polskie

Przejściówka z UK na PL to nieduży przedmiot, który pozwala na podłączenie urządzeń z gniazdem angielskim (typ N) do gniazd polskich (typ E/F). Przejściówka PL UK umożliwia korzystanie z urządzeń zakupionych za granicą lub przeznaczonych dla rynku angielskiego w Polsce, bez konieczności zmiany gniazda. Przejściówka z gniazdka angielskiego na polskie zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz pozwala na łatwe i szybkie podłączanie urządzeń z gniazdem angielskim.

Nasza hurtownia elektryczna online posiada w swojej ofercie adaptery do żarówek oraz wiele innych produktów. Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl