Producenci

Lampy owadobójcze to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych insektów, które często pojawiają się w naszych domach i ogrodach. Dzięki nim możemy nie tylko uwolnić się od much czy komarów, ale także uchronić przed ewentualnymi chorobami, które mogą one przenosićNasza hurtownia elektryczna online posiada w swojej ofercie zarówno lampy owadobójcze do domu, jak i na zewnątrz. Dostępne u nas lampy UV owadobójcze w atrakcyjnej cenie są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Posiadają one specjalne filtry, które pochłaniają substancje szkodliwe dla zdrowia. Sprawdź nasze profesjonalne lampy owadobójcze zewnętrzne i wewnętrzne i pozbądź się uciążliwych owadów raz na zawsze!

Lampy owadobójcze zewnętrzne

Lampy na muchy i komary – konserwacja 

Dbając o lampy owadobójcze, umieszczone w ogrodzie lub w domu, zapewnisz sobie skuteczne pozbycie się niechcianych insektów i dłuższy czas ich działania. Aby lampa owadobójcza na muchy i komary była skuteczna, ważne jest regularne jej czyszczenie i konserwacja. Co kilka tygodni należy wyczyścić lampę owadobójczą do domu czy na taras z nagromadzonych owadów. A także wymienić żarówkę UV co około 6–12 miesięcy. Pamiętaj, że zużyta żarówka będzie emitować mniejszą ilość promieniowania UV, co oznacza mniejszą skuteczność lampy na owady.

Lampy owadobójcze i wiele innych na hurtowniaydy.pl

W ofercie posiadamy nie tylko owadobójcze lampy, ale także inne, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Znajdziesz u nas na przykład lampy solarne do ogrodu, które pięknie oświetlą alejki i pozwolą oszczędzić pieniądze, girlandy ogrodowe, które dodadzą klimatu wieczorną porą, a także inne lampy ogrodowe. W naszej hurtowni dostępne jest również oświetlenie wewnętrzne do domu oraz oświetlenie techniczne, zarówno lampy budowlane, jak i lampy najazdowe. Warto również zaopatrzyć się w przedłużacze ogrodowe, dzięki którym montaż lamp możliwy jest w każdym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl